• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • МЕТОДИЧНА СТОРІНКА

Унікальний дитячий світ створюється творчим колективом професійних педагогів - вихователів з вищою освітою./Files/images/20231103_095536.jpg

Наша робота має найблагороднішу

мету – розвиток, виховання і навчання малят. Разом з дитиною розмірковуємо, досліджуємо, радимось, фантазуємо, мріємо, захоплюємось, радіємо.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ:

· ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬО – ВИХОВНОГО ПРОСТОРУ ЗОРІЄНТОВАНОГО НА ГАРМОНІЙНИЙ РОЗВИТОК ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ В РІЗНИХ ВИДАХ ДІЯЛЬНОСТІ;
· ЗМІЦНЕННЯ ФІЗИЧНОГО, ПСИХІЧНОГО ТА ДУХОВНОГО ЗДОРОВ’Я ЧЕРЕЗ ЕФЕКТИВНУ ОРГАНІЗАЦІЮ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.

НАШІ ПРОЕКТИ:

«Виховуємо патріотів України: МОЯ РОДИНА, МОЄ МІСТО, МОЯ ДЕРЖАВА».

«Дошкільний заклад, сім’я і я - дружно живемо кожного дня».

Мова освітнього процесу- українська.

Ми працюємо за програмою "Українське дошкілля",яка включає в себе:

1.Формування здорового способу життя,бережливого ставлення кожної дитини до власного здоров'я як до цінності.

2.Розширення уявлень дітей про культуру та традиції українського народу, звичаї та народні ремесла, збагачення знань про історичні пам'ятки свого народу.

3.Збагачення уявлень дітей про світ природи планета Земля та Всесвіт, про життєдіяльність людини у природному середовищі та діяльність, орієнтовану на збереження і охорону природи та її ресурсів.

4.Вдосконалення навичок трудового виховання на основі оволодінням дітьми соціального досвіду,формуванню самостійності,творчості, активності, ініціативності.

КОЖНОГО ДНЯ КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ намагається надавати всебічну допомогу сім'ям у розвитку,вихованні та навчанні дітей.


Вдосконалювати вміння кожного вихователя будувати свою роботу з дітьми.

Працюємо над поліпшенням матеріально-технічної бази ЗДО шляхом тісної співпраці з батьками, радою закладу,громадськістю.

Кiлькiсть переглядiв: 378